Location : Home > B > BFC238560102
BFC238560102
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238560102 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238560102 Film Capacitors MKP 1nF 5 2000Vdc P10mm e3 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC238560102 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC238560102 CAP FILM 0.001 UF 5 2KVDC RAD 1324600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238560102 CAP FILM 0.001 UF 5 2KVDC RAD 695600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com