Location : Home > D > DMM1W10K-F
DMM1W10K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DMM1W10K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DMM1W10K-F Original new 74841 Rohs Pb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DMM1W10K-F Film Capacitors 10uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DMM1W10K-F Film Capacitors 10uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DMM1W10K-F CAP FILM 10UF 100VDC RADIAL 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DMM1W10K-F 2013+ 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.