Location : Home > C > CD16FD222JO3
CD16FD222JO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD16FD222JO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD16FD222JO3 CAP MICA 2200PF 500V 5 RADIAL 590900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD16FD222JO3 Mica Capacitors 2200pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD16FD222JO3 Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk