Location : Home > C > CB35221807
CB35221807
Share on FacebookShare on Facebook
CB35221807 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB35221807 2012+ 3000 Factory 2012+ Obama Resources Group
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
317-87-138-41-026101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-138-41-026101 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-138-41-026101 Preci-Dip 147120 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
510-83-180-15-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 180POS GOLD
510-83-180-15-001101 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-180-15-001101 Preci-Dip 157080 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-180-15-001101 Preci-Dip 278370 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com