Location : Home > C > C3391-64.000
C3391-64.000
Share on FacebookShare on Facebook
C3391-64.000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3391-64.000 OSC 64.000 MHZ 3.3V +/-25PPM SMD 8000 Crystek Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C3391-64.000 OSC XO 64.000MHZ HCMOS SMD 57139 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-43-014-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3046210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 10-26 AWG
3046210 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3046210 Phoenix Contact 147140 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG Unitronix Electronics Limited
YK11128330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK11128330J0G Amphenol FCI 157210 2016+ CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK11128330J0G IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK11128330J0G NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282819-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282819-5 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282819-5 TE Connectivity AMP Connectors 157120 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
282819-5 TE Connectivity AMP Connectors 297690 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282819-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 5POS .400 TPC Global Service Co.Ltd.
126-93-424-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
126-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431615-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1890360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)