Location : Home > C > CB3-3I-32M7680
CB3-3I-32M7680
Share on FacebookShare on Facebook
CB3-3I-32M7680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CB3-3I-32M7680 OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD 61965 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CB3-3I-32M7680 OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD 87530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CB3-3I-32M7680 OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD 57239 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28-6573-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN
28-6573-10 Aries Electronics 157880 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN Unitronix Electronics Limited
28-6573-10 Aries Electronics 278010 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6573-10 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-640-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
114-93-640-41-117000 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-640-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
114-93-640-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157320 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-93-640-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-050-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
36-1508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
36-1508-21 Aries Electronics 147570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
36-1508-21 Aries Electronics 289150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com