Location : Home > C > CAY16-1202F4LF
CAY16-1202F4LF
Share on FacebookShare on Facebook
CAY16-1202F4LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CAY16-1202F4LF ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CAY16-1202F4LF 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CAY16-1202F4LF RES ARRAY 12K OHM 4 RES 1206 797700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-2176088-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 4.64K OHM 0.1% 1/6W 0603
6-2176088-9 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-2176088-9 TE Connectivity AMP Connectors 1254300 2015+ RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-2176088-9 TE Connectivity AMP Connectors 503100 1534+ RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
6-2176088-9 TE Connectivity AMP Connectors 598300 2015+ RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com