Location : Home > C > CRA06S083680RFTA
CRA06S083680RFTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRA06S083680RFTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRA06S083680RFTA RES ARRAY 680 OHM 4 RES 1206 887300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRA06S083680RFTA RES ARRAY 680 OHM 4 RES 1206 897300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161331G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC
766161331G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766161331G CTS Resistor Products 777200 2015+ RES ARRAY 330 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com