Location : Home > C > CA06R28-15PXF80
CA06R28-15PXF80
5-146490-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 16POS .100" DUAL ROW
6STF09PAM05B20X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB FILTER 9POS IP67
AIT0-18-11PC-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 5C 5#12 PIN RECP
242A12590X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15POS F R/A .590 FILTER 370PF