Location : Home > C > CA06R28-15PWF80
CA06R28-15PWF80
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3106E28-15SXBA176 Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
DC37P1AFNA190 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DC 37 P 1AFN A190
GTS020R16-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 1C 1#4 SKT RECP BOX
1436466 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Gold
CTVS06RF-17-26SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CA3106E22-19PBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
CES-148-01-T-D Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Receptacle Connector Tin 0.100" (2.54mm) Through Hole
TVPS00RF-19-11B Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 11C 11#16 SKT RECP
97-3108B20-3PX-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#12 PIN PLUG
PT07A12-3P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 3C 3#16 PIN RECP
AFD57-22-41SY-6233 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DTS26F11-2AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
AIBC2-20-29PS Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 17C 17#16 PIN RECP BOX
SIP110-PPKC-D17-SK-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board 34 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC 28 AWG Through Hole, Kinked Pin