Location : Home > C > C951U472MVVDBAWL45
C951U472MVVDBAWL45
Share on FacebookShare on Facebook
C951U472MVVDBAWL45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C951U472MVVDBAWL45 Ceramic Disc Capacitors 400volts 4700pF 20 Y5V 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C951U472MVVDBAWL45 Ceramic Disc Capacitors 400volts 4700pF 20 Y5V 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C951U472MVVDBAWL45 CAP CER 4700PF 400V 20 RADIAL 1229300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C951U472MVVDBAWL45 CAP CER 4700PF 400V 20 RADIAL 583900 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C951U472MVVDBAWL45 CAP CER 4700PF 400V 20 RADIAL 603000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.