Location : Home > C > C192C102G2G5CA
C192C102G2G5CA
Share on FacebookShare on Facebook
C192C102G2G5CA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C192C102G2G5CA CAP CER 1000PF 200V 2 AXIAL 889500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C192C102G2G5CA CAP CER 1000PF 200V 2 AXIAL 1427500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C192C102G2G5CA CAP CER 1000PF 200V 2 AXIAL 1427500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C192C102G2G5CA SMD 456820 KEMET 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
C192C102G2G5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 1000pF 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com