Location : Home > C > C3392-49.152
C3392-49.152
Share on FacebookShare on Facebook
C3392-49.152 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C3392-49.152 OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD 57139 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZV55C3V9-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 500MW MINIMELF
BZV55C3V9-TP 40106 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZV55C3V9-TP IC 37081 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BZV55C3V9-TP original 40106 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
445W23J25M00000 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À20ppm Crystal 9pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
OQ22358100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ22358100J0G Amphenol FCI 147610 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ22358100J0G IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ22358100J0G NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS300F23IDT Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À20ppm Crystal 18pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
TS300F23IDT IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS300F23IDT NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8924AA-72-33E-12.272700D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 12.2727MHZ OE
TS05718B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05718B00J0G Amphenol FCI 147750 2016+ 500 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS05718B00J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS05718B00J0G NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7A-14.31818MAAE-T Crystals and Oscillators Crystals 14.31818MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7A-14.31818MAAE-T TXC CORPORATION 42455 1538+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD Alphatek Technology Limited
7A-14.31818MAAE-T TXC CORPORATION 57879 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7A-14.31818MAAE-T TXC CORPORATION 79210 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7A-14.31818MAAE-T TXC CORPORATION 79210 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OP12000000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OP12000000J0G Amphenol FCI 157530 2016+ 500 TB SOCKET PIN STRIP Unitronix Electronics Limited
OP12000000J0G IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OP12000000J0G NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2970057 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 64 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male - DIN 41612 Type C 12-24 AWG
2970057 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2970057 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1717170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1717170000 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1717170000 Weidmuller 297890 2016+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 7POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1717170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 7POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1717170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 7POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd