Location : Home > B > BZV55C3V9-TP
BZV55C3V9-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZV55C3V9-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZV55C3V9-TP DIODE ZENER 500MW 3.9V MINIMELF 8000 Micro Commercial Co 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZV55C3V9-TP standard package with RoHS 47010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZV55C3V9-TP RoHS Compliant 40106 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
38760-0112 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws