Location : Home > C > C322C152J5G5TA
C322C152J5G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C152J5G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C152J5G5TA CAP CER 1500PF 50V 5 RADIAL 1450200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C322C152J5G5TA SMD 36770 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C322C152J5G5TA CAP CER 1500PF 50V 5 RADIAL 790200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C322C152J5G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1500pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C322C152J5G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1500pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com