Location : Home > B > BFC238311105
BFC238311105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238311105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238311105 CAP FILM 1UF 5 400VDC RAD 687300 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC238311105 Film Capacitors 1uF 5 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC238311105 Film Capacitors 1uF 5 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC238311105 CAP FILM 1UF 5 400VDC RAD 792500 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC238311105 CAP FILM 1UF 5 400VDC RAD 687300 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC238311105 Film Capacitors 1uF 5 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com