Location : Home > C > C320C102J1G5TA
C320C102J1G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMQ350VS471M30X35T2 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
420MXC330MEFCSN35X35 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
420MXC330MEFCSN35X35 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
420MXC330MEFCSN35X35 Rubycon 1434500 2015+ CAP ALUM 330UF 20 420V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
420MXC330MEFCSN35X35 Rubycon 909500 NEW RoHS CAP ALUM 330UF 20 420V SNAP FindCores Electronics Inc.
420MXC330MEFCSN35X35 Rubycon 97530 2015+ CAP ALUM 330UF 20 420V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MAL214271085E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL
MAL214271085E3 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL214271085E3 Vishay BC Components 1437100 2015+ CAP ALUM 1UF 20 350V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MAL214271085E3 Vishay BC Components 87890 2015+ CAP ALUM 1UF 20 350V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
10PK100MEFC5X11 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
10PK100MEFC5X11 Rubycon 1512200 2015+ CAP ALUM 100UF 20 10V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
10PK100MEFC5X11 Rubycon 782000 1532+ CAP ALUM 100UF 20 10V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
10PK100MEFC5X11 Rubycon 98210 2015+ CAP ALUM 100UF 20 10V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B43455A4688M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
B43455A4688M EPCOS (TDK) 780500 1532+ CAP ALUM 6800UF 20 350V SCREW AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B43455A4688M EPCOS (TDK) 78130 2015+ CAP ALUM 6800UF 20 350V SCREW Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43455A4688M IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GRM0225C1E5R2CA03L Capacitors Ceramic Capacitors 5.2pF ¡À0.25pF 25V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 01005 (0402 Metric) 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
C0805C220J1GACAUTO Capacitors Ceramic Capacitors 22pF ¡À5% 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
C0805C220J1GACAUTO Kemet 578700 1532+ CAP CER 22PF 100V 5 NP0 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C220J1GACAUTO Kemet 683900 NEW RoHS CAP CER 22PF 100V 5 NP0 0805 FindCores Electronics Inc.
C0805C220J1GACAUTO KEMET 77990 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
885012209005 Capacitors Ceramic Capacitors 10¦ÌF ¡À10% 10V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)