Location : Home > B > BFC230342474
BFC230342474
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230342474 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230342474 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC230342474 CAP FILM 0.47 UF 5 250 VDC RADI 984200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC230342474 CAP FILM 0.47 UF 5 250 VDC RADI 879000 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC230342474 CAP FILM 0.47 UF 5 250 VDC RADI 984200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-9036-22 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD