Location : Home > C > C315C150J2G5TA
C315C150J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C315C150J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C315C150J2G5TA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C315C150J2G5TA IN STOCK 25565 15+ new & original InMeiLe Technology
C315C150J2G5TA IN STOCK 25565 15+ new & original WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
C315C150J2G5TA IN STOCK 35565 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
C315C150J2G5TA CAP CER 15PF 200V 5 RADIAL 894600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C315C150J2G5TA 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-24-0CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD