Location : Home > C > C2220C273J1GACTU
C2220C273J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C2220C273J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2220C273J1GACTU CAP CER 0.027UF 100V 5 NP0 2220 902600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C2220C273J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.027uF 5 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C2220C273J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.027uF 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd