Location : Home > E > ECASD61B476M020K00
ECASD61B476M020K00
Share on FacebookShare on Facebook
ECASD61B476M020K00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECASD61B476M020K00 Aluminum Organic Polymer Capacitors 47uF 12.5volt 2.8mm ESR 20 mOhms L 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECASD61B476M020K00 SMD 80000 muRata Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ECASD61B476M020K00 2013+ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.