Location : Home > C > C2012JB1H474K125AB
C2012JB1H474K125AB
Share on FacebookShare on Facebook
C2012JB1H474K125AB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C2012JB1H474K125AB SMD 394800 TDK 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.
C2012JB1H474K125AB CAP CER 0.47UF 50V 10 JB 0805 109000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WGTL8PG Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories 8" WIDE WYR-GRID TRAY LINER