Location : Home > B > B32676G8685K
B32676G8685K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676G8685K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676G8685K CAP FILM 6.8UF 875VDC RADIAL 60000 EPCOS 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
B32676G8685K CAP FILM 6.8UF 875VDC RADIAL 779600 EPCOS Inc 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B32676G8685K CAP FILM 6.8UF 875VDC RADIAL 14160 EPCOS 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
B32676G8685K 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
B32676G8685K Film Capacitors 6.8uF 875volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd