Location : Home > C > C1825C562F5GACTU
C1825C562F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1825C562F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1825C562F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 5600pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1825C562F5GACTU CAP CER 5600PF 50V 1 NP0 1825 793000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1825C562F5GACTU CAP CER 5600PF 50V 1 NP0 1825 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1825C562F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 5600pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1825C562F5GACTU CAP CER 5600PF 50V 1 NP0 1825 898200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.