Location : Home > C > C1812X106K3RACTU
C1812X106K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812X106K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812X106K3RACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1812X106K3RACTU 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C1812X106K3RACTU CAP CER 10UF 25V 10 X7R 1812 509200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812X106K3RACTU CAP CER 10UF 25V 10 X7R 1812 614400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1812X106K3RACTU CAP CER 10UF 25V 10 X7R 1812 509200 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1812X106K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 10uF Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969789-3 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 15.8MM 50M BLK