Location : Home > C > C1812C334M5UACTU
C1812C334M5UACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C334M5UACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C334M5UACTU CAP CER 0.33UF 50V 20 Z5U 1812 802800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812C334M5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.33uF Z5U 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1812C334M5UACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.33uF Z5U 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com