Location : Home > L > LT063D105KAT2X
LT063D105KAT2X
Share on FacebookShare on Facebook
LT063D105KAT2X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LT063D105KAT2X CAP CER 1UF 25V 10 X5R 1206 910200 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LT063D105KAT2X CAP CER 1UF 25V 10 X5R 1206 805000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LT063D105KAT2X CAP CER 1UF 25V 10 X5R 1206 1435200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YGM1 C513 Sensors, Transducers Temperature Sensors - PTC Thermistors PTC Thermistor 250 Ohm Radial
YGM1 C513 Cantherm 46790 1525+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 130C Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
YGM1 C513 Cantherm 57169 1516+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 130C Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com