Location : Home > C > C1812C272J5GACTU
C1812C272J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C272J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C272J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2700pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1812C272J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2700pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1812C272J5GACTU CAP CER 2700PF 50V 5 NP0 1812 1312700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1812C272J5GACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1812C272J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2700pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com