Location : Home > C > C1812C222J5GACTU
C1812C222J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C222J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C222J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2200pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C1812C222J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2200pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1812C222J5GACTU CAP CER 2200PF 50V 5 NP0 1812 1312800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited