Location : Home > C > C1808C152J5GACTU
C1808C152J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1808C152J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1808C152J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF C0G 5 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1808C152J5GACTU CAP CER 1500PF 50V 5 NP0 1808 1204000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1808C152J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C1808C152J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1808C152J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com