Location : Home > C > C1210C122J2GACTU
C1210C122J2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C122J2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C122J2GACTU CAP CER 1200PF 200V 5 NP0 1210 589400 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C122J2GACTU CAP CER 1200PF 200V 5 NP0 1210 1341900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1005853-1 Sensors, Transducers Ultrasonic Receivers, Transmitters Ultrasonic Sensor 40kHz