Location : Home > C > C1608X7R1C223M
C1608X7R1C223M
Share on FacebookShare on Facebook
C1608X7R1C223M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1608X7R1C223M CAP CER 0.022UF 16V 20 X7R 0603 601200 TDK Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1608X7R1C223M CAP CER 0.022UF 16V 20 X7R 0603 506000 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1608X7R1C223M Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 16volts 0.022uF X7R 80,000 TDK 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C1608X7R1C223M 654879 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD