Location : Home > C > C1608X7R1C154M
C1608X7R1C154M
Share on FacebookShare on Facebook
C1608X7R1C154M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1608X7R1C154M CAP CER 0.15UF 16V 20 X7R 0603 503100 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1608X7R1C154M Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 16volts 0.15uF X7R 2 80,000 TDK 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd