Location : Home > U > UPJ2A220MPD1TD
UPJ2A220MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ2A220MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ2A220MPD1TD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPJ2A220MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 100V 105c 0.23.5mm 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ2A220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 100V RADIAL 1523100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPJ2A220MPD1TD 2015+ 85500 NICHICON 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UPJ2A220MPD1TD 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd