Location : Home > C > C1608NP02E152J080AA
C1608NP02E152J080AA
381EL821M200A022 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
MAL210447152E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
MAL210447152E3 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL210447152E3 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL210447152E3 Vishay BC Components 1537300 2015+ CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MAL210447152E3 Vishay BC Components 77970 2015+ CAP ALUM 1500UF 20 450V SCREW Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B41605A7109M2 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10000UF 20% 40V SNAP
B41605A7109M2 EPCOS (TDK) 1512700 2015+ CAP ALUM 10000UF 20 40V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41605A7109M2 EPCOS (TDK) 895700 NEW RoHS CAP ALUM 10000UF 20 40V SNAP FindCores Electronics Inc.
B41605A7109M2 EPCOS (TDK) 97870 2015+ CAP ALUM 10000UF 20 40V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B41605A7109M2 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UCA2V680MHD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
UCA2V680MHD6 Distributor 214630 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
UCA2V680MHD6 nichicon 64002 17+ DIP-2 EKT Electronics Co., Ltd
UCA2V680MHD6 Semiconductor 19355 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
UCA2V680MHD6 STOCK 46250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UPM1E222MHD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
UPM1E222MHD6 Nichicon 1434000 2015+ CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPM1E222MHD6 Nichicon 88730 2015+ CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPM1E222MHD6 Nichicon 88730 2015+ CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL214261095E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
MAL214261095E3 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL214261095E3 VISHAY 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
MAL214261095E3 VISHAY 10000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
186KXM100M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 18UF 20% 100V THRU HOLE
186KXM100M ILLCAP 959500 15+ DIP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
885012007011 Capacitors Ceramic Capacitors 15pF ¡À5% 16V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
885012006056 Capacitors Ceramic Capacitors 68pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)