Location : Home > C > C0805X221J5GACTU
C0805X221J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X221J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X221J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF 5 C0G Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805X221J5GACTU CAP CER 220PF 50V 5 NP0 0805 879000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805X221J5GACTU CAP CER 220PF 50V 5 NP0 0805 984200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805X221J5GACTU CAP CER 220PF 50V 5 NP0 0805 984200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805X221J5GACTU CAP CER 220PF 50V 5 NP0 0805 879000 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited