Location : Home > C > C1210C680J1GACTU
C1210C680J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C680J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C680J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 68pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C680J1GACTU CAP CER 68PF 100V 5 NP0 1210 595700 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C680J1GACTU CAP CER 68PF 100V 5 NP0 1210 1348200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-6040-0020 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Leaded Wire Solder Sn60Pb40 (60/40) 24 AWG, 25 SWG Spool, 454g (1 lb)