Location : Home > C > C1210C560J1GACTU
C1210C560J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C560J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C560J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 56pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1210C560J1GACTU CAP CER 56PF 100V 5 NP0 1210 595800 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C560J1GACTU CAP CER 56PF 100V 5 NP0 1210 1348300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com