Location : Home > C > C1210C106Z8VACTU
C1210C106Z8VACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C106Z8VACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C106Z8VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 10uF Y5V -20+80 L 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C1210C106Z8VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 10uF Y5V -20+80 L 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C106Z8VACTU standard package with RoHS 45330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1210C106Z8VACTU CAP CER 10UF 10V Y5V 1210 1237800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com