Location : Home > C > C1206C103J4GACTU
C1206C103J4GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C103J4GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C103J4GACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C1206C103J4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 10000pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C103J4GACTU standard package with RoHS 45780 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C103J4GACTU CAP CER 10000PF 16V 5 NP0 1206 1238200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com