Location : Home > C > C1210C104J1HACTU
C1210C104J1HACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C104J1HACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C104J1HACTU CAP CER 0.1UF 100V 5 X8R 1210 895500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1210C104J1HACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100000pF +/-5 X8R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1210C104J1HACTU CAP CER 0.1UF 100V 5 X8R 1210 895500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1210C104J1HACTU CAP CER 0.1UF 100V 5 X8R 1210 790300 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C104J1HACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100000pF +/-5 X8R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd