Location : Home > C > C1210C103KARACTU
C1210C103KARACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C103KARACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C103KARACTU CAP CER 10000PF 250V X7R 1210 705200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1210C103KARACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 10000pF X7R 10 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com