Location : Home > C > C1210C102J5GACTU
C1210C102J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C102J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C102J5GACTU CAP CER 1000PF 50V 5 NP0 1210 889400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1210C102J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF C0G 5 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com