Location : Home > M > MD015C102MAB
MD015C102MAB
Share on FacebookShare on Facebook
MD015C102MAB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MD015C102MAB CAP CER 1000PF 50V 20 2DIP 1548900 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MD015C102MAB Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 50V 20 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
MD015C102MAB 876655 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MD015C102MAB CAP CER 1000PF 50V 20 2DIP 888900 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com