Location : Home > C > C1210C101JBGACTU
C1210C101JBGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1210C101JBGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1210C101JBGACTU CAP CER 100PF 630V 5 NP0 1210 792100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1210C101JBGACTU CAP CER 100PF 630V 5 NP0 1210 897300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1210C101JBGACTU CAP CER 100PF 630V 5 NP0 1210 792100 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1210C101JBGACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C1210C101JBGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 100pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd