Location : Home > B > B32520C684K
B32520C684K
Share on FacebookShare on Facebook
B32520C684K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32520C684K FILM CAP 0.6800UF 10 63V 1409500 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32520C684K Film Capacitors 0.68uF 63volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32520C684K FILM CAP 0.6800UF 10 63V 780500 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com