Location : Home > C > C1206X225K4RACTU
C1206X225K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206X225K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206X225K4RACTU CAP CER 2.2UF 16V 10 X7R 1206 598300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206X225K4RACTU CAP CER 2.2UF 16V 10 X7R 1206 703500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206X225K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 2.2uF 10 X7R Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206X225K4RACTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C1206X225K4RACTU CAP CER 2.2UF 16V 10 X7R 1206 703500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.