Location : Home > C > C1206S103J1RACTU
C1206S103J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C1206S103J1RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C1206S103J1RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C1206S103J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206S103J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF 5 X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206S103J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 10000pF 5 X7R Le 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206S103J1RACTU CAP CER 10000PF 100V 5 X7R 1206 1228000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com