Location : Home > C > C1206C511J1GACTU
C1206C511J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C511J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C511J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 510pF C0G 5 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206C511J1GACTU CAP CER 510PF 100V 5 NP0 1206 1227900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com