Location : Home > C > C1206C681KBRACTU
C1206C681KBRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C681KBRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C681KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 680pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C681KBRACTU CAP CER 680PF 630V 10 X7R 1206 796000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C681KBRACTU CAP CER 680PF 630V 10 X7R 1206 690800 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C1206C681KBRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 680pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd